DJBox.pl Dj, Nagłośnienie, Oświetlenie, Mixery, Odtwarzacze, MP3, Reloop, Numark,
Strona Główna | Download | Teledyski | Sylwetki | Ranking Klubów | Ranking DJ | DJ Sklep             Czat Czat
Ściągaj pliki szybciej!        Darmowa Erotyka         Darmowe Teledyski         Darmowe Mp3           Filmy z imprez         Programy
» Menu główne
Strona Główna
O Nas
Katalog Stron
Forum
Reklama
Współpraca
Patronat Medialny
Księga Gości
Redakcja
Kontakt

» Główne Działy
Ranking Klubów
Ranking DJ
Wywiady z DJ
Gadżety Portalu Gadżety Portalu
Skróć Link/Adres URL
Dodaj Artykuł

» Zostań Fotografem

Szukamy Fotografów

» Strefa Klubowicza
Artykuły
Recenzje Płyt
Dodaj Recenzje Płyty Porady i Wskazówki
E-Club

» Przegląd Prasy
DJ Mag
DJ World
Estrada i Studio
Laif
Music CD
Muzyka i Technologia
Światło+Dźwięk

» Top Rankingów
Najlepsi Dj-e:
RecTooS
DJ MYSZA
DJ Asey
Najlepsze Kluby:
Inferno
New Galway Pub
Ego

» Promo DJ
Ostatnio Dodani:
DjBorkovich
DJ POZZEEtywny
Mike-E Craft

Losowi Dje:
Crazy Brothers
psiuur
Paul Van Gee
Dj Sequence
Kadiusz


» Galeria

Cała Galeria

» Sylwetki

www.djstrefa.pl/art1202,Tom_Novy,html

www.djstrefa.pl/art1183,Laurent_Garnier,html

www.djstrefa.pl/art1193,Timo_Maas,html

Zobacz Wszystkie Sylwetki

» Subskrypcja
Chcesz dostawać na swój e-meil najnowsze wiadomości dotyczące www.djstrefa.pl ? Wpisz się do Subskrypcji.


Artykuły > Sylwetki, Biografie DJ > Chloe Harris
Chloe Harris to osoba, o której z każdą chwilą robi się coraz głośniej. I choć Amerykanka wyprodukowała dopiero jedno nagranie – „Skooch”, wydane w 2007 roku nakładem wytwórni Mashtronic Records, to i tak jej nazwisko budzi podziw w wielu krajach. Chloe zawdzięcza to z pewnością pasji dzielenia się muzyką, którą jako czternastolatka prezentowała w sklepie z płytami, a obecnie robi to poprzez występy za konsoletą.


1

W 2000 roku Harris wystartowała ze swoją pierwszą audycją – Further – w radiu Groovetech. Ta możliwość pokazania swoich umiejętności w tak wczesnym wieku, i przed tak liczną rzeszą słuchaczy sprawiły, że młoda DJka była bardzo zmotywowana. W 2002 roku rozpoczęła granie w Proton Radio, gdzie jednocześnie dostała pozwolenie na nieco bardziej „eksperymentalne granie”. Wtedy też poznała ważne osobistości muzycznej sceny - Ellen Allien, Marco Carola czy Lusine. Po kolejnych dwóch latach nadarzyła się okazja, aby zaistnieć w świecie muzyki w dosłownie globalny sposób, za sprawą występu w Kiss FM Transitions na zaproszenie samego Digweeda! Od tego czasu Chloe występowała w wielu zakątkach świata, od Warszawy po Los Angeles, poprzez San Francisco i Budapeszt. Rozpoczęły się wizyty na wielkich eventach i w popularnych klubach, a także występy w szeregach The Ministry Of Sound oraz jako stały gość na imprezach organizowanych przez Digweeda. W 2007 roku pojawiło się wspomniane już nagranie „Skooch”, które zwróciło uwagę wielu znanych artystów, jak Dubfire, Hernan Cattaneo, James Zabiela i oczywiście John Digweed i Jimmy Van M.


Reklama:

Komentarze do "Chloe Harris"

Info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz ?


Aby mieć możliwość dodawania komentarzy musisz być zalogowany!


Bookmark and Share
» Bezpieczny Klub

Bezpieczny Klub

» Przydatne
Ustaw Stronę Jako Startową
Dodaj Strone Do Ulubionych
Rekomenduj Nas

» Klubowa Mapa Polski


Wybierz Oddział:

» Pozdrowienia

 Od:
dj x
Dla: dj myszy
dla tego spoko ziomka co wymiata muzyką klubawą wielki szacunek

 Od:
Nas
Dla: Dla Sebastianka
Sto lat latynosie
[Dodaj Pozdrowienie]

» Losowy Teledysk

art83,Benassi_Bros_-_Rocket_In_The_Sky,html

Zobacz Wszystkie Teledyski

» Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

» Partnerzy

» Kalendarz Imprezowy
Luty
Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 

Dziś jest Środa, 8 Lutego 2012 r. Imieniny: Hieronima i Sebastiana

» Koszulki Klubowe


» Ankieta
Jak często bywasz w klubach?
Kilka razy w tygodniu
Raz na miesiąc
Dwa razy na miesiąc
Trzy razy na miesiąć
Cztery razy na miesiąc
Żadziej

[wyniki | ankiety]
Komentarze (0)

» Reklama



» Linki
Wybielanie Zębów | Praca

Reklama:
© 2006/2011 www.djstrefa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. |